• Tüm Kategoriler
  • Canon Pixma G3420 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Yazıcı

   Ürün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Canon Pixma G3420 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı


   Akıllı Bağlantı Özelliği

   Canon PRINT uygulaması ve PIXMA Cloud Link aracılığıyla kurulan akıllı bağlantı seçeneği ile de çalışan yazıcı, baskı ve fotokopi işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. AirPrint (iOS) ve Mopria (Android) kullanımına da uygun olan cihaz, doğrudan akıllı cihazlarla baskı yapılmasını sağlar.


   Hızlı Baskı

   Hızlı bir açılış ve ilk baskı süresine sahip olan yazıcı, kolay ısınan tasarımı ile baskı almak için uzun bir bekleme süresi gerektirmez. 1 dakika içinde 9 siyah beyaz baskı yapan cihaz, 5 adet de renkli baskı yapılmasını sağlar.


   Yüksek Çözünürlük

   Yüksek bir çözünürlüğe sahip olan yazıcı, baskı kalitesinin orijinal kopya kadar yüksek olmasını sağlar. Cihaz kullanılarak, 1,5 metreye kadar olan büyük baskıların da net bir şekilde yapılması sağlanır.   Yüksek Fonksiyonlar

   Sadece dijital ortamdan gönderilen baskıların kâğıt üzerine aktarılmasında kullanılmayan yazıcı, birden fazla cihazın gerçekleştirdiği özellikleri de içinde barındırır. Fotokopi, tarayıcı ve wi-fi özellikleri de bulunan cihaz, geniş bir kullanım alanına sahiptir.


   Dayanıklı Kartuş Ömrü

   Uzun ömürlü bir kartuş tasarımına sahip olan cihaz, daha az kartuşla daha fazla baskı yapılmasını sağlar. Yazıcı, sahip olduğu 2 siyah mürekkep şişesi ile 12.000 sayfaya kadar baskı yapabilir.


   Ergonomik Tasarım

   Ufak boyutları ile ergonomik bir tasarıma sahip olan yazıcı, özellikle dar bir kullanım alanına sahip olan çalışma ya da ofis ortamlarında kullanılmaya uygundur.


   Diğer Özellikler
   Stok KoduK01497
   MarkaCANON
   Stok DurumuÜrün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.
   4549292168198

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.