• Tüm Kategoriler
  • Canon Pixma G3411 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Tanklı Yazıcı

   Ürün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   CANON PIXMA G3411 FOTOKOPİ,TARAYICI,WİFİ TANKLI YAZICI

   CANON PIXMA G3411 FOTOKOPİ,TARAYICI,WİFİ TANKLI YAZICI

   CANON PIXMA G3411 YAZICI

   Akıllı cihazlar ve bulut üzerinden ev veya iş ortamlarında baskı alınabilen kompakt, Wi-Fi özellikli, yeniden doldurulabilen ve yüksek verimliliğe sahip mürekkeplerle Hepsi Bir Arada.

    

   Kompakt, bağlantılı, yüksek verimliliğe sahip baskı, fotokopi ve tarama çözümü

    

   Rakipsiz sayfa verimliliğine sahip, yüksek kaliteli belgelerle canlı fotoğrafları uygun maliyete basan, ayrıca akıllı cihaz ve bulut bağlantısı sunan, güvenilir, Wi-Fi özellikli, ev veya ofis için uygun yazıcı.

   Olağanüstü sayfa verimliliği

   2 adet siyah şişede 12.000 sayfaya ya da bir renkli şişe setinde 7000 sayfaya varan yüksek verimlilik* oranlarıyla çok uygun maliyetli ve verimli baskı deneyimi yaşayın.

    

   Yüksek kaliteli baskılar

   Canon\'un FINE teknolojisini ve hibrit mürekkep sistemini kullanarak yüksek kaliteli baskılar alın. Siyah pigment mürekkeple net belgeler, boya bazlı renkli mürekkeplerle ise A4 boyutuna kadar canlı çerçevesiz fotoğraflar basın.

    

   Akıllı bağlantı

   Canon PRINT uygulamasını (iOS ve Android) kullanarak akıllı cihazlardan kablosuz olarak kolayca baskı alın ve tarama yapın. Dahili PIXMA Cloud Link ve Mopria® (Android) desteği de sunulur.

    

   Kompakt, güvenilir, çok işlevli

   Baskı, fotokopi ve tarama işlevlerine sahip kompakt Hepsi Bir Arada, dayanıklı FINE mürekkep sistemi sayesinde büyük baskı hacimleriyle kolayca başa çıkar. Ev veya ofis için idealdir.

    

   Kolay kullanım

   Kullanımı kolaylaştıran 1,2 inç tek renkli segment LCD ekranı kullanarak dilediğiniz sayıda fotokopi çekin ve Wi-Fi durumunu kontrol edin. Ön taraftaki entegre mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep seviyelerinin ne durumda olduğunu kolaylıkla kontrol edin.

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduK01004
   MarkaCANON
   Stok DurumuÜrün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.
   4549292126068

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.