• Tüm Kategoriler
  • Canon Maxify MB2750 Fotokopi+Fax+Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

   Ürün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Faydalar

   • Gerçek üretkenlik: 24 ipm siyah beyaz, 15,5 ipm renkli baskı
   • Baskı ve tarama için Wi-Fi ve LAN bağlantısı
   • Bulut hizmetlerinden baskı alın ve buluta tarama yapın
   • 1200 sayfa siyah beyaz ve 900 sayfa renkli baskı düzeyinde mürekkep verimlilikleri
   • 500 yapraklık yüksek kapasite ve 50 yapraklık ADF

   Detaylı Özellikler

   Canon MAXIFY MB2750 serisi ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

   Üretkenlik isteyen ev - ofisler için

   Ev - ofisler için tasarlanan tam özellikli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks. 500 yapraklık büyük kağıt kasetine ve 50 yapraklık otomatik belge besleyiciye sahip Canon MAXIFY MB2750 Serisi, keçeli kaleme ve sürtünmeye dayanıklı DRHD mürekkepleriyle koyu siyahlara, parlak renklere ve canlı metinlere sahip olağanüstü baskılar üretir. Üstelik bu kalite için hızdan ödün verilmez: 24 ipm siyah beyaz ve 15,5 ipm renkli baskı düzeyinde ultra hızlı A4 baskılar alabilirsiniz. İlk baskı hızı (FPOT) ise yalnızca 6 saniyedir.

   Çalıştırma maliyetlerini en düşük düzeyde tutun

   Yalnızca 0,2 kWh (TEC) değerindeki düşük enerji tüketiminden ayrı ayrı değiştirilebilen renkli kartuşlara, ekonomi bu serinin en yüksek önceliklerindendir. Siyah kartuşlar ISO standartlarında 1200 sayfa, renkli kartuşlarsa 900 sayfa verimlilik sağlar. Tam yedek mürekkep seti içeren opsiyonel 4 renkli çoklu paket, daha fazla değer sunar.

   Üretkenlik için tasarlandı

   Çift taraflı baskı işlevi ve düz A4 kağıttan etiketler, zarflar, fotoğraf kağıtları ve hatta çift taraflı kimlik fotokopisine kadar çok çeşitli kağıt boyutları ve tiplerine verilen destek, ofiste en çok yapılan baskı işlerini kolaylaştırır. Çok hassas 7,5 cm (3 inç) TFT renkli dokunmatik ekran ve geliştirilmiş arabirim sayesinde baskı, fotokopi, tarama veya faks işlevlerine birkaç dokunuşla ulaşabilirsiniz.

   Mobile hazır, buluta hazır, çalışmaya hazır

   Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ve Canon PRINT uygulaması desteği, mobil cihazlardan baskı almayı ve tarama yapmayı kolay hale getirir. Buluttan baskı alabilir ve bulut hizmetlerine belge tarayıp kaydedebilirsiniz. Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ve Concur gibi hizmetler desteklenir. Akıllı cihaz kullanıcıları, dahili Erişim Noktası modu sayesinde Wi-Fi ağı olmadan yazıcıya bağlanabilir.

   Kapsamlı izleme ve bakım özelliği

   IP adresi filtreleme kısıtlı erişim seçenekleri sunarak yalnızca belirli sayıda kullanıcıya izin verir. SMTP e-posta desteği e-postaya tarama yapmayı güvenli hale getirir. Sunulan diğer seçeneklerle sistem yöneticileri yazıcıyı hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilir ve USB'ye tarama gibi belirli işlemleri kısıtlayabilir. 

   Ağ entegrasyonu

   BT yöneticileri ve sistem yöneticileri, Canon MAXIFY MB2750 Serisinin cihaz yönetimini ve mevcut ofis ağlarına entegrasyonu kolaylaştıran Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP) uyumluluğunu çok sevecek. SNMP; mürekkep seviyeleri, hata durumu ve sayfa sayısı dahil olmak üzere birçok bakım ve izleme işlevi sağlar.

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduK01986
   MarkaCANON
   Stok DurumuÜrün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.
   4549292051094

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.