• Tüm Kategoriler
  • Canon i-Sensys MF744CDW Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

   Ürün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Ürün Detayları

   Canon i-Sensys MF744CDW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı


   100 Sayfa Kağıt Girişi İle İşleriniz Hızla Hallolsun

   Ürün tek seferde 100 sayfa kağıda sahiptir. Kullanım sırasında Kağıt deposuna tek seferde 100 adet Kağıt yerleştirilebilir. Bu nedenle sıklıkla Kağıt değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu özellik aynı zamanda ofislerde ve eğitim kurumlarında kullanılmaya elverişli hale getirir. Çok amaçlı Kağıt haznesi Kağıt sıkışmalarına karşı önlem alabilmektedir.


   4800 x 1200 Çıktı Çözünürlüğü İle Kusursuz Kullanım

   Ürün 4800 x 1200 çıktı çözünürlüğü ile Kullanıma sunulmuştur. Bu nedenle çıktılarda pikselli bir görüntüye Neden olmaz. Çıktı kalitesinin düzenli olarak ayarlanması sayesinde en detaylı çizgilerde bile kusursuz performans gösterir.


   Tarayıcı Olarak Kullanılabilme Özelliği

   Ürün, sadece lazer yazıcı olarak değil, tarayıcı olarak da işlev göstermektedir. Bu özelliği sayesinde kullanım sırasında aynı anda birden fazla işi yapabilir. Yazıcının yanında tarayıcı almanıza gerek kalmaz. Bu nedenle ekonomik olarak tasarruf etme imkanı sunar.   Ofise Uygun Çalışma Stili

   Ürün, ofiste çalışma şartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu nedenle hızlı çıktı, hızlı basım, sıralı tarama gibi fonksiyonları bulunmaktadır. Bu fonksiyonların kullanılması, ofis çalışanlarının işlerini daha hızlı yürütmesine yardımcı olur. Bu sayede zamandan ve paradan tasarruf etme imkanı yakalarsınız.


   6.3 Kg Yazıcı Ağırlığı

   Ürün, 6.3 kilogram ağırlığa sahiptir. Bu nedenle kullanım sırasında yer değiştirme, temizlik gibi işlevlerde soruna neden olmaz. Yazıcı ağırlığının düşük olması, kullanım sırasında gerekli durumlarda tamiratının daha kolay yapılabilmesine yardımcı olur.


   Wi-Fi İle Kolay Bağlanma Avantajı

   Ürün, yüksek kalitede wi-fi bağlantı işlevi barındırır. Bu nedenle kullanım sırasında birden fazla cihaza bağlanma, akıllı cihazlarla işlem yapma gibi işlevler kullanılabilmektedir.


   Diğer Özellikler
   Stok KoduK01601
   MarkaCANON
   Stok DurumuÜrün şu anda stoklarımızda kalmamıştır.
   4549292121759

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.